Camping Saint Jean

1155, Av Collegiale, 83140 Six-Fours-les-Plages, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Frankrijk Delen
 

Bekijk de beste prijzen in een video

Loading...
 
Prijzen en beschikbaarheid
26-09-2026 - 03-10-2026
1 Gasten
Bezig met laden...
 

over deze accommodatie

Omgeving en geografische situatie

Op Camping Saint Jean verblijf je in Six-Fours-les-Plages, tussen Toulon en Bandol, in een mediterraan milieu waar zee en pijnboomwoud elkaar ontmoeten. Je waardeert d…

Toon meer
 

Voorzieningen

Voorzieningen

Zwemmen en welzijn

Buitenzwembad

Winkels en diensten

Bar
€
Restaurant
€
Snack
€
Afhaalmaaltijden
€
Internettoegang
€
Wasserette
€

Animatie en recreatieve activiteiten

Animatieprogramma
Speelhal / Speeltuin
Speeltuin
In de omgeving
Watersport
€
*Let op: De openingsdata van voorzieningen kunnen afwijken van de openingsdata van de camping.

Praktische informatie

Camping Saint Jean is geopend van: 07-01-2026 t/m 06-01-2027
Capaciteit: 96 verhuur accommodaties

 

Omgeving

Omgeving

Steden in de buurt

  • La Seyne-sur-Mer - 2 km
  • Toulon - 7 km
  • Hyères - 23 km

Dichtsbijzijnde bezienswaardigheden

  • Aqualand - 25 km
  • OK Corral - 29 km
  • Notre dame de la garde - 61 km
  • Aquacity - 74 km
 

Kaart

Kaart

1155, Av Collegiale, 83140 Six-Fours-les-Plages, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Frankrijk

GPS coördinaten

breedtegraad 43.103649,
Lengtegraad 5.85051
 

Veelgestelde vragen over Camping Saint Jean

Camping Saint Jean biedt beschikbaarheden van zondag 27 september 2026 tot donderdag 7 januari 2027 voor een Chalet - Terras (van € 365,75 tot € 505 per week).

Camping Saint Jean telt 96 verhuur accommodaties. Hier zijn enkele voorbeelden van beschikbare accommodaties:

  • Chalet - Terras (tot 5 personen) – vanaf € 365,75

Verblijven op Camping Saint Jean kosten tussen € 365,75 (voor Chalet - Terras, van 10 oktober 2026 tot 17 oktober 2026) en € 505 (voor Chalet - Terras, van 27 september 2026 tot 4 oktober 2026), afhankelijk van de periode en het type accommodatie. Deze tarieven gelden voor het hele verblijf, niet per nacht. Bekijk de actuele tarieven en beschikbaarheid.

Hier zijn de beste tarieven gevonden op Camping Saint Jean voor een verblijf van 7 nachten, maand per maand:

  • September: vanaf € 445

Rond Camping Saint Jean zijn 4 bezienswaardigheden geregistreerd, waaronder: Aqualand - 25 km, OK Corral - 29 km, Notre dame de la garde - 61 km, Aquacity - 74 km. Bekijk alle toeristische informatie over de regio.

Camping Saint Jean is geopend van 07.01.2026 tot 06.01.2027, dat zijn 364 dagen per jaar.

Camping Saint Jean biedt 11 voorzieningen en services, waaronder: Buitenzwembad, Animatieprogramma, Bar, Restaurant, Speelhal / Speeltuin. Bekijk de volledige lijst met voorzieningen.

Ja, het strand ligt op 5 km van Camping Saint Jean.

Ja, Camping Saint Jean beschikt over: Buitenzwembad.

2 van de 2 accommodaties op Camping Saint Jean staan huisdieren toe. Controleer het huisdierenbeleid rechtstreeks bij de gekozen accommodatie.

Hier zijn enkele beschikbare campings in de buurt van Camping Saint Jean:

Selecteer uw reisdata en het aantal reizigers, kies de accommodatie die bij u past uit de beschikbare opties en rond uw boeking veilig online af. Start mijn boeking op Camping Saint Jean.

Veilige betaling
Verzekerd op reis
Beste prijsgarantie
Prijzen en beschikbaarheid