Les Ajoncs d'Or

Route des Traouiero, 22730 Trégastel, Bretagne, Frankrijk Delen
 

Bekijk de beste prijzen in een video

Loading...
 
Prijzen en beschikbaarheid
29-08-2026 - 05-09-2026
1 Gasten
Bezig met laden...
 

over deze accommodatie

Milieu en geografische situatie

Camping Les Ajoncs d'Or bevindt zich in het beschermde natuurlijke kader van Trégastel, een klein Bretons dorp dat emblematisch is voor de Côtes-d'Armor, in het hart van…

Toon meer
 

Voorzieningen

Voorzieningen

Winkels en diensten

Internettoegang
Wasserette
Oplaadpunt voor elektrische voertuigen
In de omgeving
Supermarkt / campingwinkel
Bar
Restaurant

Animatie en recreatieve activiteiten

Kinderclub
Speelhal / Speeltuin
Speeltuin
In de omgeving
Vissen
*Let op: De openingsdata van voorzieningen kunnen afwijken van de openingsdata van de camping.

Praktische informatie

Les Ajoncs d'Or is geopend van: 24-04-2026 t/m 27-09-2026
Capaciteit: 62 verhuur accommodaties - 20 staanplaatsen

 

Omgeving

Omgeving

Steden in de buurt

  • Perros-Guirec - 4 km

Dichtsbijzijnde bezienswaardigheden

  • Grand Site Naturel de Ploumanac'h - 4 km
 

Kaart

Kaart

Route des Traouiero, 22730 Trégastel, Bretagne, Frankrijk

GPS coördinaten

breedtegraad 48.820133,
Lengtegraad -3.49285
 

Veelgestelde vragen over Camping Les Ajoncs d'Or

Camping Les Ajoncs d'Or biedt beschikbaarheden van zaterdag 29 augustus 2026 tot zondag 27 september 2026 voor een Stacaravan - Terras (van € 251,91 tot € 285,18 per week).

Camping Les Ajoncs d'Or telt 62 verhuur accommodaties - 20 staanplaatsen. Hier zijn enkele voorbeelden van beschikbare accommodaties:

  • Stacaravan - Terras (tot 4 personen) – vanaf € 251,91

Verblijven op Camping Les Ajoncs d'Or kosten tussen € 251,91 (voor Stacaravan - Terras, van 12 september 2026 tot 19 september 2026) en € 285,18 (voor Stacaravan - Terras, van 29 augustus 2026 tot 5 september 2026), afhankelijk van de periode en het type accommodatie. Deze tarieven gelden voor het hele verblijf, niet per nacht. Bekijk de actuele tarieven en beschikbaarheid.

Op dit moment is de beste deal op Camping Les Ajoncs d'Or voor Stacaravan - Terras, van zaterdag 29 augustus 2026 tot zaterdag 5 september 2026 (7 nachten): € 285,18 in plaats van € 420, dat is 30 % korting. Bekijk de actuele tarieven en beschikbaarheid.

Hier zijn de beste tarieven gevonden op Camping Les Ajoncs d'Or voor een verblijf van 7 nachten, maand per maand:

  • Augustus: vanaf € 285,18
  • September: vanaf € 251,91

Rond Camping Les Ajoncs d'Or zijn 1 bezienswaardigheden geregistreerd, waaronder: Grand Site Naturel de Ploumanac'h - 4 km. Bekijk alle toeristische informatie over de regio.

Camping Les Ajoncs d'Or is geopend van 24.04.2026 tot 27.09.2026, dat zijn 156 dagen per jaar.

Camping Les Ajoncs d'Or biedt 10 voorzieningen en services, waaronder: Kinderclub, Supermarkt / campingwinkel, Bar, Restaurant, Speelhal / Speeltuin. Bekijk de volledige lijst met voorzieningen.

Ja, het strand ligt op 700 meter van Camping Les Ajoncs d'Or.

1 van de 1 accommodaties op Camping Les Ajoncs d'Or staan huisdieren toe. Controleer het huisdierenbeleid rechtstreeks bij de gekozen accommodatie.

Ja, Camping Les Ajoncs d'Or maakt deel uit van de groep Vacances André Trigano, die andere campings verenigt die geselecteerd zijn om hun kwaliteit. Ontdek de Vacances André Trigano campings.

Hier zijn enkele beschikbare campings in de buurt van Camping Les Ajoncs d'Or:

Selecteer uw reisdata en het aantal reizigers, kies de accommodatie die bij u past uit de beschikbare opties en rond uw boeking veilig online af. Start mijn boeking op Camping Les Ajoncs d'Or.

Veilige betaling
Verzekerd op reis
Beste prijsgarantie
Prijzen en beschikbaarheid