Camping Au Lac d'Hautibus

Rue De La Sablière, 79150 Argenton-les-Vallées, Poitou-charentes, Frankrijk Delen
 

Bekijk de beste prijzen in een video

Loading...
 
Prijzen en beschikbaarheid
01-08-2026 - 08-08-2026
1 Gasten
Bezig met laden...
 

over deze accommodatie

Zin in vakantie in Deux-Sèvres? Geen probleem! Neem een paar dagen vrij en verblijf op camping Au Lac d'Hautibus! Gelegen in Argentonay, op 500 meter van het Lac d'Hautibus, belooft deze accommodatie …

Toon meer
 

Voorzieningen

Voorzieningen

Winkels en diensten

Supermarkt / campingwinkel
Bar
Wasserette
Internettoegang
In de omgeving
Restaurant

Animatie en recreatieve activiteiten

Vissen
Animatieprogramma
Kinderclub
Speelhal / Speeltuin
Speeltuin
In de omgeving
Watersport

Zwemmen en welzijn

In de omgeving
Buitenzwembad
*Let op: De openingsdata van voorzieningen kunnen afwijken van de openingsdata van de camping.

Praktische informatie

Camping Au Lac d'Hautibus is geopend van: 01-04-2023 t/m 12-11-2023
Capaciteit: 42 verhuur accommodaties - 20 staanplaatsen

 

Omgeving

Omgeving

Steden in de buurt

  • Saumur - 41 km

Dichtsbijzijnde bezienswaardigheden

  • Puy du Fou - 44 km
  • Abbaye Notre-Dame de Fontevraud - 50 km
  • Terra Botanica - 75 km
  • Futuroscope - 82 km
  • Château d'Azay le Rideau - 87 km
  • Zoo de la Flèche - 92 km
 

Kaart

Kaart

Rue De La Sablière, 79150 Argenton-les-Vallées, Poitou-charentes, Frankrijk

GPS coördinaten

breedtegraad 46.988213,
Lengtegraad -0.450006

Toegang tot de accommodatie

Centrum van Argentonnay: 500 m
Luchthaven Nantes Atlantique (108 km)
Station Bressuire (19 km)
 

Veelgestelde vragen over Camping Au Lac d'Hautibus

Camping Au Lac d'Hautibus is momenteel volgeboekt. Hier zijn enkele beschikbare campings in de buurt:

Er is momenteel geen accommodatie beschikbaar op Camping Au Lac d'Hautibus. Bekijk de beschikbare campings in de buurt.

Er zijn momenteel geen tarieven beschikbaar voor Camping Au Lac d'Hautibus op de gevraagde data. Bekijk de beschikbare campings in de buurt om een aanbod te vinden dat bij uw budget past.

Rond Camping Au Lac d'Hautibus zijn 6 bezienswaardigheden geregistreerd, waaronder: Puy du Fou - 44 km, Abbaye Notre-Dame de Fontevraud - 50 km, Terra Botanica - 75 km, Futuroscope - 82 km. Bekijk alle toeristische informatie over de regio.

Camping Au Lac d'Hautibus is geopend van 01.04.2023 tot 12.11.2023, dat zijn 225 dagen per jaar.

Met de auto, centrum van Argentonnay: 500 m. Met het vliegtuig, luchthaven Nantes Atlantique (108 km). Met de trein, station Bressuire (19 km).

Camping Au Lac d'Hautibus biedt 12 voorzieningen en services, waaronder: Buitenzwembad, Animatieprogramma, Kinderclub, Supermarkt / campingwinkel, Bar. Bekijk de volledige lijst met voorzieningen.

Hier zijn enkele beschikbare campings in de buurt van Camping Au Lac d'Hautibus:

Selecteer uw reisdata en het aantal reizigers, kies de accommodatie die bij u past uit de beschikbare opties en rond uw boeking veilig online af. Start mijn boeking op Camping Au Lac d'Hautibus.

Veilige betaling
Verzekerd op reis
Beste prijsgarantie
Prijzen en beschikbaarheid